دابل بول

دابل بول ، شارژ روزانه شما ترکیبی از ویتامین ها، تاورین، عصاره دانه گاراانا است که حاوی کافئین و جینسنگ در غلظت مناسب می باشد. این در بهبود عملکرد جسمی و روانی کمک می کند تا از استرس و خستگی جلوگیری کند وبه بهبود سلامت کلی کمک می کند. دابل بول حاوی جینسنگ است که به افزایش استفاده از اکسیژن در بدن ما کمک می کند. و در نتیجه، شما شرایطی را که به ضعف، خستگی معمول است، تجربه نمی کنید. در واقع، شما در تمام طول روز احساس راحتی و فعال بودن می کنید.
جینسنگ یک گیاه طبیعی طبیعی ۵۰۰۰ساله است که اغلب "گیاه شگفت انگیز"نامیده می شود این ما را در طول روز سالم، فعال و هشدار نگه می دارد. جینسنگ یک "adaptogen" عالی است و شناخته شده است وبا نیازهای بدن سازگار است , ثابت شده است که باعث کاهش خستگی با کاهش تشکیل اسید لاکتیک و بهبود گردش خون میشود, همچنین باعث بهبود خواب و کاهش اضطراب می شود. این ما را فعال و هشیار نگه می دارد و برای غلبه بر استرس های جسمی و ذهنی کمک می کند. همچنین، در بهبود تمرکز ذهنی کمک می کند.
حتی اگر شما سالم هستند، می توانید دوابول را مصرف کنید، زیرا تاورین ، عصاره دانه گیاه گاراوا را به همراه کافئین و جینسنگ با ویتامین های مورد نیاز بدن برای رفع استرسهای کاری روزمره را دارد امروزه ما به دلیل عدم تعادل درکار / زندگی دچار استرس هستیم ، بنابراین همه ما نیاز به دوابول داریم تا از لحاظ جسمی و ذهنی برای مقابله با این استرس فعال باشیم
خیر, دابل بول عوارضی ندارد درصورت مصرف طبق دستورالعمل
شما می توانید دابل بول را خود مصرف کنید و یا در صورت تمایل از دکتر بپرسید
بله، این محصول با مواد تشکیل دهنده آن به مبارزه با خستگی کمک می کند
خرید محصول